רח’ נחל צין 36 ת.ד 7472 כפר יונה

מייל:Yafit2530@gmail.com

טלפון להתקשרות:0526633863

facebook
22 נושאים | 14 תגובות | הודעה אחרונה נוספה ב - 18/07/2017 23:48:09
הוספת נושא

DMSO

פורסם ב 18/07/2017 23:48:09 ע"י תמי

יש לי נוזל DMSO  בבקבוק 4oz. אני אשמח לתרום.

 

(פתחתי את הפלסטיק של הבקבוק , אבל לא השתמשתי כלל)

0502609415

תכיפות במתן שתן אצל ילדה בת 4

פורסם ב 23/02/2017 11:42:14 ע"י מעין חיים

שלום!

 

אני ממש אובדת עצות..כבר מעל 7 חודשים ביתי בת ה4 וחצי עושה המון פיפי..בתדירות של פעם בחצי שעה וזה פתאום יכול להיות פעם ברבע שעה וגם יש פעמים של 3 פעמים בעשר דקות. אין זיהומים בדרכי השתן ולא סכרת.גם אין עוד סימפטומים.אוכלת די בריא ומאוזן..ניסיתי דיקור ועכשיו אנחנו בטיפול הומאופתי.

קצת אחרי שהמצב התחיל נולד לנו תינוק ועברנו בית אז לקחתי בחשבון תגובה רגשית להמון שינויים אבל בכל זאת כבר עבר המון זמן והמצב עדיין ממשיך. זו פעם ראשונה שאני נחשפת לאתר ואשמח לדבר עם משפחה שעברה או עוברת דבר דומה..

תודה!

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה

חיידק איכולי

פורסם ב 02/01/2017 23:18:15 ע"י לורה

שלום רב,

אני בת 38 (אמא ל 2). במהלך מספר שנים האחרונות אני סובלת מדלקת חוזרת בדרכי השטן: היו כ - 5 מקרים. לאחר טיפול מסיבי באנטיביוטיקה דלקת עוברת אך כל פעם לאחר תקופה קצרה חוזרת שוב. הדלקת אחרונה אופיינה גם בצניחה משמעותית של רמת הברזל בדם (כ - 36). בנוסף לכך, מצאו שיש לי וירוס איכולי. מה יכולה להיות סיבה לכך? למה זה חוזר שוב ושוב וגם מלווה בצניחה כל כך גדולה ברמת הברזל בדם?

בתודה מראש, לורה

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה

שני

פורסם ב 27/10/2016 00:40:51 ע"י תסמונת השלפוחית הכאובה

אהלן,מזה שבע שנים אני סובלת מכאבים כרוניים של תכיפות במתן שתן ושריפה עזה בשלפוחית השתן.עשיתי כל בדיקה אפשרית בחיי ,לפני חמש שנים , ציסטוסקופיה,בדיקות מומחים באורולוגיה בגינוקולוגיה,וגם באורוגניקולוגיה. שלילת חיידקים ושלילת מחלות מין. הכל "בסדר" לפי מילות הרופאים. 

 

הכאבים הם באופן יומיומי אך סביל (שותה מים,וזה עובר)

אך אם בטעות יש מגע עם השלפוחית,(סקס, סתם טמפון,מחזור,) 

יש לי כאבי ת ו פ ת במשך שבוע. לא יוצאת מהשירותים(שבע שעות מינימום כל פעם). בונה לי שם בית. שום דבר לא עוזר,אין תיאבון כי כל כך כואב, זה פשוט בלתי נסבל.רצון למות. 

 

אני נותנת צ'אנס לכתוב פה כי אני יודעת שהמידע הוא די מעורפל לגבי הנושא.

אך האם יש חידושים בנושא התסמונת ? הקלות ? משככים? טיפולים יעילים?

 

 

תודה רבה. שני

טיפול בדקת זיהומית בשלפוחית

פורסם ב 21/08/2016 14:20:13 ע"י דנה סג''ל

בעקבות דחיפות גדולה במתן שתן בכמויות קטנות מאוד אמר לי רופא משפחה שאני סובלת מדלקת זיהומית פשוטה בשלפוחית. הטיפול שניתן לי הוא סימפטומטי בלבד (סדורל ושתיה מרובה). האם זה טיפול סטנדרטי? שואלת מכיוון שבכל מקום קראתי שנהוג לתת אנטיביוטיקה והרופא לא ראה בכך צורך. יש לציין שפניתי לטיפול שעות בודדות לאחר תחילת הסימפטומים.

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה

תשובת תרבית שתן

פורסם ב 13/06/2016 15:49:48 ע"י דורית לוי

בתרבית שתן - מה ההבדל בין התשובה "שלילי לאורופתוגנים" ל"אין צמיחה"?

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה

דם בשתן בסטיק בלי צמיחת חיידק בתרבית

פורסם ב 19/04/2016 13:30:42 ע"י שרה לוי

בת 45. סובלת מדלקות חוזרות בדרכי השתן של e-coli מלווה בחום, כאבים ותכיפות בהטלת שתן. מטופלת בדרך כלל במקרודנטין. בחודשיים האחרונים הופיע מספר פעמים בתרבית חיידק סטרפטוקוקוס מקבוצת B בלי חום, רק כאבים מציקים בבטן התחתונה. טופלתי במוקסיפן. בתרבית האחרונה אמנם לא הייתה צמיחה של חיידק, אך בבדיקת הסטיק נמצא דם בשתן. על מה הדבר יכול להעיד?

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה

צריבה בשתן

פורסם ב 25/03/2016 21:37:03 ע"י אילן ע

שבועיים צריבה בשתן ובעיקר אחר מתן השתן בקצה הפין. שתי בדיקות שתן תקינות לחלוטין כולל תרבית. אורולוג אדיש לגמרי. אני טרוד מאוד.

מה צריך לבדוק בנוסף?

 

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה

סימפטום חדש

פורסם ב 18/02/2016 16:23:57 ע"י יונה

אני בהיריון בשבוע 12 ויש לי דלקת בדרכי השתן, וממש לכאן הגעתי וחקרתי את הסימפטומים, ולא מצאתי את שלי, מה זה אומר אולי יש לי משהו אחר??!!!! מאותו אתר ניתן לראות שדלקת בשתן בהריון עלולה אף לפגוע בעיבור.. 

מה שלי קורה זה סוג של "נכות" אני לא זזה בכלל.. משהו מוזר.. 

יכול להיות שאני צריכה לבדוק משהו אחר? שגורם ל"נכות הזו"? 

 

דחוף, אשמח לדעה, וייעוץ

תודה

 

 

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה

טיפול ממושך באותה אנטיביוטיקה בדלקת בדרכי שתן

פורסם ב 09/12/2015 11:28:13 ע"י ניצן רפעי

שלום,

 

אני בת 27 וסובלת מדלקות חוזרות בדרכי שתן שטופלו בכל המקרים על ידי אנטיביוטיקה. לרוב השתמשתי באנטיביוטיקה בשם "מקרודנטין" בגלל סוג החיידק, כאשר המינון הוא 4 כדורים ליום (כי בכל כדור המינון נמוך יחסית).

לפני כמעט שנה התחלתי טיפול מונע. האורולוגית נתנה לי את אותה אנטיביוטיקה (מקרודנטין) כאשר אני אמורה ליטול כדור אחד לאחר קיום יחסי מין. בפעמיים האחרונות שקיימתי יחסים לא נטלתי אנטיביוטיקה לחר קיום יחסים.

אתמול החלו הופעת תסמינים של דלקת ולאחר בדיקת שתן גילו שיש לי חיידק אי קולי. לפי תוצאות הבדיקה, החיידק רגיש למקרודנטין (ולעוד סוגים נוספים) וכיוון שכבר יש לי את האנטיביוטיקה בבית החלתי לקחת אותה במינון המוגבר לטיפול (4 כדורים ליום למשך שבוע). לאחר שהבעיה תפתר ותהיה לי תרבית שלילית אחזור לטיפול מונע של מקרודנטין.

השאלה היא, האם נכון להשתמש באותה אנטיביוטיקה גם למניעה וגם לטיפול למשך כל כך הרבה זמן? החיידק לא יכול לפתח עמידות ואז כשאחזור לטיפול המונע אז לא יהיה אפקט?

האם כדאי לי לבקש כרגע מהאורולוגית להחליף את המקרודנטין שאני נוטלת כרגע לטיפול בדלקת, לסוג אחר שהחיידק גם רגיש אליו, בשביל לגוון כדי שהחיידק לא יפתח עמידות ואז לחזור לאחר סיום הטיפול בדלקת למקרודנטין לטיפול מונע?

האם נכון לגוון בסוגי האנטיביוטיקות או שמה להשתמש באותה אחת?

לנושא הזה אין תגובות לכתוב תגובה